صفحه اول سايت | مطالب ديگر | خبرهاي سايت | مقالات سايت

سئو داخلی برای افزایش رتبه گوگل

سئو داخلی برای افزایش رتبه گوگل

سئو داخلی برای افزایش رتبه گوگل

سئو داخلی برای افزایش رتبه گوگل
سئو داخلی برای افزایش رتبه گوگل


سئو داخلی برای افزایش رتبه گوگل


حتما شما هم مانند همه افرادی که سایت دارند دنبال این هستید که در نتایج جستجو گوگل یافت شوید و افزایش بازدید کننده داشته باشید. به نظر شما تنها با طراحی سایت به این هدف میرسید؟

داشتن یک سایت منجر به رسیدن شما به رتبه اول یا حتی صفحه اول گوگل هنگام سرچ در گوگل میشود؟ وجود کلمات کلیدی در این بین چقدر اهمیت دارد؟ برای جواب تمامی این سوال ها این مقاله را بخوانید تا با تکنیک سئو داخلی و اهمیت آن آشنا شوید.

 

"سئوبه طور کلی نحوه آشنایی گوگل با سایت شما بر اساس کلمات کلیدی تعریف شده توسط شما است. گوگل برای تشخیص سایت شما و زمینه فعالیت سایت از یک سری شاخص ها استفاده می کند که شما برای فهماندن به گوگل باید از دو روش سئو داخلی (one-page seo) و سئو خارجی (off-page seo) استفاده کنید. در این مقاله سعی می شود بیشتر بر روی سئو داخلی تمرکز کنم تا شما را با این قسمت مهم از سئو آشنا کنم.

چرا به سئو داخلی احتیاج داریم و چرا این نوع سئو انقدر اهمیت دارد؟

یکی از افرادی که الگوریتم گوگل را طراحی کرده است بعد اصلاح نسخه الگوریتم پاندا گفت: “موتور های جستجو همان الگوریتم ها هستند که شاخص های زیادی برای تعیین رتبه سایت دارند و این که تعیین کنند کلمه کلیدی شما چیست پس ما باید کاری کنیم که برای الگوریتم کار را راحت کنیم و به آن بفهمانیم کلمه کلیدی صفحه شما چیست تا هنگام سرچ آن را برای خواننده به نمایش بگذاریم”.

بعد از این حرف به این موضوع فکر کنید که چرا سایت شما در تنایج جستجو گوگل یافت نمی شود؟

دلایل زیادی وجود دارد ولی اگر سئو سایت شما جزء کارهای کم الویت شما است، پس مهمترین دلیلش همان سئو پایین سایت شما است. با توجه به این که گوگل از الگوریتم برای نتایج خودش استفاده می کند پس سئو هم از یک سری الگوریتم پیروی می کند که با رعایت این ویژگی ها سایت شما راحت سئو می شود.

درست است که امروزه گوگل فقط به سئو داخلی برای افزایش رتیه سایت اهمیت نمی دهد و مسائلی مثل فعالیت شبکه های اجتماعی، بک لینک ها ، … هم اهمیت دارند ولی در این مقاله ما تمرکزمان بر روی سئو داخلی است چون سئو داخلی جزء روش های طبیعی و هوشمندانه برای سئو سایت است و باعث می شود خیلی راحت گوگل کلمه کلیدی شما را پیدا کند و در نتایج جستجو نشان دهد. البته این را هم نباید فراموش کرد که سئو خارجی هم از اهمیت خیلی زیادی برخوردار است و نباید از آن غافل شوید

چیزی که خیلی اهمیت دارد قدرت محتوا است. می توان محتوا را با این اصطلاح بیان کرد : “محتوا پادشاه است”

محتوا نویسی و نحوه نوشتن محتوا هنگام سئو یک سایت از اهمیت زیادی برخوردار است. این که صفحات شما دارای تصویر و فیلم و لینک های مفید و … هست یا نه خیلی مهم است. شما با فیلم و تصاویر بازدیدکنندگان را درگیر سایت خودتان می کنید و با لینک های مفید آنها را به سایت های معتبری ارجاع میدهید

فراموش نکنید داشتن یک سایت با سئو مناسب زمان بر و وقت گیر است. شما با چند روز کار بر روی سایت قطعا به نفرات اول گوگل نخواهید رسید.